wtorek, 17 sierpnia 2010

Kolejny początek ;)

 Postanowiłam, że przeniosę się z blog.onet.pl na blogspot.com. Jest kilka powodów, dla których podjęłam taką decyzję, ale nie będę ich tu wymieniać
Na blogu będzie pojawiać się to wszystko, co zamieszczałam na książkowych zapiskach z onetu. Czyli przede wszystkim recenzje książek, które przeczytałam, a także podsumowania. Czasem może jakieś zapowiedzi premier książek.
Dodam także zdjęcia moich książek, które posiadam.

W najbliższych dniach przeniosę tutaj kilka recenzji z www.ksiazkowe-zapiski.blog.onet.pl. Będą to te, które moim zdaniem wyszły mi najlepiej.

6 komentarzy:

 1. Wow, czyżby przypadł mi ten zaszczyt napisania pierwszego komentarza na blogu??? Chyba, że ktoś właśnie dodaje. Ale trudno. Ja też tak zastanawiam się nad przeniesieniem, ale teraz gdy za kilka książek 100. Piękny szablon!!!(moje-ukochane-czytadelka)

  OdpowiedzUsuń
 2. Klaudia: Ja też bardzo długo zastanawiałam się, czy się przenieść i w końcu się zdecydowałam. Cieszę się, że szablon się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedziny. To ja też dodam sobie Ciebie do linków. Szczerze powiedziawszy nie masz zbyt dużo do przeniesienia, mniej więcej tyle ile ja jak się przenosiłam w czerwcu. Tak więc czekam na nową recenzje jeszcze przed wakacjami, albo chociaż na początku roku szkolnego ;P

  PS 1: Klaudia naprawdę chcesz się przenieść ??? Wiecie co dziewczyny zauważyłam, ze następują masowe przenosiny z Onetu na blogspota ;)

  PS 2: Fajny masz ten szablon ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiana na lepsze :) Przekonasz się, że mam rację. Szablon piękny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję :)

  Meme: Myślę, że do końca sierpnia pojawi się co najmniej jedna nowa recenzja. Ale zobaczymy jak to wyjdzie.

  Aleksandra: Chyba już się przekonałam, że jest to zmiana na lepsze xD

  OdpowiedzUsuń