niedziela, 31 października 2010

Podsumowanie października

Październik, pod względem czytelniczym, wypadł nie najgorzej. Tak jak we wrześniu udało mi się przeczytać tylko dwie książki. Jedna z nich: Starcie demonów Josepha Delaney'ego z serii Kroniki Wardstone. Tak jak poprzednie części, bardzo mi się podobała. Recenzję już napisałam, więc na pewno się ukaże, tylko nie wiem kiedy, bo mam jeszcze kilka do opublikowania. Kolejna przeczytana przeze mnie książka, to Syzyfowe prace Stefana Żeromskiego. Recenzji jeszcze nie napisałam, ale mam nadzieję zrobić to wkrótce. 

Co do książek kupionych, to w tym miesiącu było ich całkiem sporo, bo pięć. Na poniższym zdjęciu są jeszcze dwie, kupione we wrześniu.


 Od dołu:
Rumo i cuda w ciemnościach Walter Moers 
Kanada pachnąca żywicą Arkady Fiedler (kupiona we wrześniu) 
180000 kilometrów przygody Tony Halik
W blasku księżyca Lian Hearn
Na posłaniu z trawy Lian Hearn (kupiona we wrześniu) 
Tropiciel duchów Michelle Paver 
Ta trzcina żyje Pearl S. Buck

W listopadzie zamierzam przeczytać Atramentową krew i Kroniki świata wynurzonego 2. Być może będę musiała jeszcze przeczytać Latarnika do szkoły. Więcej nie mam co planować, bo pewnie nie uda mi się przeczytać. 

11 komentarzy:

 1. Same smaczki w stosiku, aż nie wiedziałabym od czego zacząć! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, ja chętnie zabrałabym się za książkę "Ta trzcina żyje"! Ładny stosik. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Liliowa: Tyle czasu na nią czekałam, że też już chętnie bym się za nią zabrała, ale na razie mam zaplanowane co innego i nie chcę tego zmieniać. Nie wiem jednak, czy mi się to uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kupiłaś Halika;) ja z kolei mam zamiar jutro go wypożyczyć:D ładnie tu u Ciebie, jeśli chcesz to zapraszam do mnie:)
  http://sliwkowaczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo jaki piękny zbiór książeczek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny stosik ;) W sumie wszystkie z chęcią bym widziała i u siebie. Jak ci zabraknie miejsca na półkach, to wiesz gdzie mnie szukać ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Aleksandra: Kiedyś na pewno mi zabraknie (ale nie martw się, tobie też ;) I gdybym miała dać ci coś na przechowanie, to zaczęłabym od zupełnie innych książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Och jakie duże zakupy ;D Zazdrościć tylko ;)

  OdpowiedzUsuń